تبریز، جاده تبریز-آذرشهر، بعد از پل پتروشیمی، کوی صنعتی سهند، دوازده متری دوم، پلاک 8، تلفن تماس: 04134219790
هزینه ساخت سوله در تبریز - سبک طرح

هزینه ساخت سوله در تبریز

مدیر    10 خرداد 1401    بدون نظر   

یکی از خدمات مجموعه سبک طرح ارائه خدمات طراحی و ساخت سوله در تبریز می باشد . چنانچه شما همشهریان عزیز نیاز به مشاوره ، برآورد قیمت سوله و یا همکاری در زمینه ساخت در شهر صنعتی تبریز را دارید میتوانید همه روزه با مهندسین و مشاورین مجموعه ما تماس حاصل نمائید . مجموعه سبک طرح با افتخار سازنده هزاران متر مربع از سوله های سبک و نسل جدید در سراسر کشور می باشد .

شماره تماس همراه : 09140856001

از آنجایی که شهر تبریز از جمله قطب ها و شهرهای صنعتی کشور می باشد ، لذا توجه به این نکته نیز ضروری است که واحد های صنعتی این شهر اکثرا در شهرک های صنعتی و یا مناطق شناخته شده حاشیه شهر احداث و شروع به کار می نمایند . تخصص ساخت سازه های صنعتی برای شهرک ها و در کل واحد های صنعتی بسیار مهم است . به این دلیل که داشتن تجربه در زمینه احداث این نوع واحد ها به خصوص در شهرک های شناخته شده ، باعث پیشبرد هرچه سریع تر اهداف پروژه خواهد بود .

سابقه فعالیت شرکت های سازنده سوله در اینگونه شهرک ها بسیار مهم است چرا که به جهت استفاده از تجربه سازنده سوله ، باعث خواهد شد تا سازه نهایی با سرعت بیشتر و کیفیتی به مراتب بالاتر اجرا شود . مجموعه سبک طرح از جمله شرکت های سازنده سوله فعال در زمینه ساخت سازه های سبک در شهرک های صنعتی می باشد .

هم اکنون به دانشی دست یافتیم تا بتوانیم نسل جدید سازه های سبک را بدون محدودیت در دهانه های بزرگ و با حداقل تعداد ستون میانی ، با بهترین کیفیت و هزینه تمام شده به مراتب بهینه تر اجرا کنیم .

هزینه ساخت سوله در تبریز توسط سبک طرح

مجموعه سبک طرح با رزومه قوی در زمینه طراحی و ساخت سازه های صنعتی سبک و سنگین بعد از عقد قرارداد ، مطابق با نیازهای پروژه اقدام به طراحی و ارائه نقشه های صنعتی به کارفرمای محترم نموده و با نظارت بر پروسه ساخت و نصب ، نسبت به کنترل کیفی و ابعادی پروژه اقدام می نماید .

مجموعه سبک طرح با استفاده از تجربه چندین ساله تیم فنی و طراحی خود در زمینه طراحی و ساخت سازه های صنعتی ، در راستای مدیریت هزینه ، کاهش وزن ، افزایش کیفیت و سرعت العمل بالا در اجرا ، با استفاده از امکانات روز مهندسی در مجموعه کارخانجات تحت نظارت و سرپرستی خود نسبت به طراحی و ساخت سازه های سبک ، خانه های پیش ساخته ، فونداسیون پیش ساخته و … اقدام نموده است. هسته مرکزی مجموعه سبک طرح متشکل از تیم طراحی ، از تجربه و تخصص مهندسان طراح بهره برده و ضمن ارائه طرح های مهندسی ویژه در جهت کاهش وزن و مدیریت هزینه نسبت به نظارت بر ساخت واحدهای اجرایی خود واقع در چندین کارخانه مجهز به تجهیزات ساخت سازه های صنعتی بصورت تمام وقت اقدام نموده است.

همانگونه که گفته شد مهندسین مجموعه سبک طرح هم اکنون در حال ساخت و اجرای سازه های فلزی سوله یا نسل جدید سوله های صنعتی هستند . این دست از سوله ها با مهندسی دقیق ، وزن بسیار بهینه و با هزینه تمام شده متناسب تر نسبت به نمونه های مشابه برای کارفرمایان به اجرا گذاشته می شود .

بهینگی هزینه سازه به فاکتور های زیادی مربوط است . اول از هزچیزی باید نحوه طراحی و نقشه کشی سوله را متناسب با متراژ مد نطر بخوبی انجام داد . اگر در همین مرحله بتوان کاری دقیق به نمایش گذاشت میتوان بیش از نصف هزینه هارا کم کرد . چرا که ارائه ابعاد مناسب در کلیات سازه برای متراژ های یکسان روش های متفاوتی دارد . تصور کنید برای یک زمین به ابعاد 1000 در 500 متر ، با چند روش میتوان فضای مفید را جهت ساخت اسکلت سازه پیاده کرد . از این جهت مرحله طراحی و نقشه کشی بسیار مهم است . چرا که اگر در این مرحله هر گونه متراژ اضافی برای استفاده از سوله ایجاد شود ، نه تنها هزینه ها کم نشده بلکه بیشتر خواهند شد و صرفا ساخت با سوله سبک باعث کاهش هزینه نخواهد شد .

مورد بعدی مصالح و سازه مورد استفاده است . همانگونه که گفته شد هنر سبک ساختن بسیار مهم است . هم اکنون سازه های سبک و این علم در دستان سوله ساز های انگشت شماری است چرا که حفظ استحکام در عین سبک سازی بسیار مورد توجه است . هر اندازه که سازه شما با مجموع وزن کمتری در هر متر اجرا شود ، مسلما هزینه شما در نهایت کمتر خواهد بود .

سرعت اجرای پروژه نیز بکی از فاکتور های مهم در ساخت سوله است . تخصص و تجریه در اینجا بسیار مهم است . تخصص از این جهت مهم است که میتوان همزمان با شروع ساخت قطعات سوله در کارخانه ، فنداسیون را نیز در محل اجرا نمود و همچنین قبل از آن دفترچه محاسبات را نیز به تایید نطام مهندسی منطقه رساند .

تجربه نیز از این جهت مهم است که میتوان با تجارب به دست آمده در پروژه های قبلی و نمونه های مشابه ، به مراتب سرعت ساخت سازه را افزایش داده و از وارد آمدن هزینه های اضافی به کارفرما جلوگیری نمود .

همه این موارد را میتوان در یک مورد خلاصه کرد و آن هم اینکه اگر قصد دارید تا سازه مستحکم ، ایمن ، دارای مجوز و همچنین با قیمت تمام شده بهینه داشته باشید ، باید در همان گام اول با یک سوله ساز متخصص و با تجربه همکاری نمائید .

مجموعه سبک طرح هرگز عمل را فدای ادعا ننموده است . از این جهت شما عزیزان میتوانید از نمونه کارهای اجرا شده در سراسر کشور ، تخصص و پاسخگویی مهندسین و متخصصین مجموعه و نیز برآورد قیمت های متناسب جهت ساخت سازه خود ، اطمینان لازم از همکاری با شرکت سبک طراح را بدست آورده و همکاری خود را با اما آغاز نمائید .

خدمات مجموعه ما شامل :

  • طراحی ، ساخت و اجرای سازه های نسل جدید صنعتی
  • طراحی ساخت و اجرای سوله های خرپایی فوق سبک
  • ساخت سازه های تیرورقی مهندسی شده
  • مشاوره در ساخت
  • ساخت پرلین های خرپایی نسل جدید
  • اجزای انواع سازه های صنعتی با حداقل وزن
  • ساخت سوله های سردخانه زیر صفر و بالای صفر
  • اجرای سوله های دامداری ، مرغداری و …
  • عایق کاری سازه های فلزی سوله و ..

جهت مشاوره و نیز اطلاع از تمامی خدمات مجموعه سبک طرح میتوانید تلفن خود را برداشته و از طریق خطوط ارتباطی ارائه شده در وب سایت با مجموعه ما تماس گرفته و مشاوره نمائید . اینکه بتوانیم یک رنج قیمت برای هزینه ساخت سوله در تبریز ارائه کنیم عملا بسیار سخت است . چون همانطور که گفته شد بسته به ابعاد و نوع سوله و همچنین سایر هزینه های جانبی این قیمت متفاوت خواهد بود .

همچنین از طرفی قیمت آهن آلات و فولاد نیز هر روز در حال نوسان است . اگر به دنبال مطلبی کامل تر جهت مطالعه فاکتور های تاثیر گذار بر قیمت سوله هستید توصیه میکنیم از مقاله ارائه شده برای قیمت سوله ( لینک در ابتدای مطلب و منو سایت موجود است ) دیدن کنید تا با اصلی ترین مواردی که در محاسبات هزینه های طراحی و ساخت سوله تاثیر گذار هستند آشنا شوید . چرا که علاوه بر موارد اصلی که در بالا اشاره شد مواردی همچون اجرت ، حمل و نقل و چندین فاکتور نیز در مجموع هزینه های شما تاثیر گذار خواهند بود . برای استعلام دقیق هزینه نیز میتوانید مستقیما با دفتر مجموعه و یا کارشناسان در ارتباط باشید . سپاسگزاریم که از این مطلب دیدن نمودید .

اشتراک :
در بهبود این مقاله شریک باشید

©1400 - سبک طرح ، حقوق انتشار محفوظ است

طراحی سایت و سئو توسط سئو نود