تبریز، جاده تبریز-آذرشهر، بعد از پل پتروشیمی، کوی صنعتی سهند، دوازده متری دوم، پلاک 8، تلفن تماس: 04134219790
مشاوره ساخت سوله - سبک طرح

مشاوره ساخت سوله

مدیر    15 تیر 1401    بدون نظر   

مشاوره ساخت سوله برای اجرای سازه های استاندارد و با رعایت تمامی اصول ساخت سوله ، برای سراسر کشور توسط مجموعه سبک طرح از طریق پل های ارتباطی زیر :

 09140856001 (مهندس فتح پور) –  09144172368 (مهندس باهر)

شما عزیزان ضمن تماس با مجموعه سبک طرح میتوانید از خدمات زیر بهره مند شوید :

  • ارائه مشخصات سازه مد نظر جهت استعلام قیمت و انتخاب بهترین نوع سوله توسط مجموعه سبک طرح
  • درخواست نمونه کارهای مرتبط بیشتر با سازه شما
  • استعلام روز قیمت آهن و سوله های سبک و سنگین
  • مشاوره برای ساخت سازه های سبک تر و بهتر و …

مجموعه سبک طرح به عنوان یکی از بزرگترین و متخصص ترین شرکت های سوله سازی ، ضمن ارائه خدمات مشاوره ساخت سوله ، موفق به ساخت نسل جدید سوله های صنعتی شده است که ضمن افزایش ارتفاع مفید سازه ، کاهش ستون میانی و همچنین کاهش وزن و هزینه های ساخت را به همراه دارد .

سوله های سبک اکنون با اوزان مختلف در هر متر مربع ساخته می شوند ، شرکت سبک طرح طبق جدول زیر سازه های سبک را با اوزان مناسب و حداقل ستون های میانی اجرا می کند .

متراژدهانه سوله ستون وزن در متر
سوله با دهانه 12 ۰ 21
سوله با دهانه 15 ۰ 21
سوله با دهانه 17 ۰ 23
سوله با دهانه 20 ۰ 24
سوله با دهانه 25 ۰ 26
سوله با دهانه 26 ۰ 23
سوله با دهانه 30 ۰ 28
سوله با دهانه 32 ۰ 25
سوله با دهانه 35 ۱ 24
سوله با دهانه 40 ۱ 22
سوله با دهانه 50 2 23
سوله با دهانه 60 2 24
سوله دامداری دهانه 32 2 17

مشاوره ساخت سوله های سبک

همانطور که بالاتر گفته شد مجموعه سبک طرح یکی از موفق ترین شرکت های سوله در زمینه ساخت و اجرای سوله های نسل جدید است . سوله های سبک در صورتی که با یک طراحی و نقشه کشی اصولی اجرا نشوند ممکن است حتی باعث تحمیل هزینه های اضافی به سازه شوند . برای سازه هایی با ابعاد مشخص میتوان چندین روش برای ساخت طراحی کرد که تنها یکی از این روش ها برای اجرای سازه با حداقل هزینه و در حالت استاندارد مناسب است .

پس تنها ساخت سوله با وزن کم در کارخانه شرط نیست و باید طراحی و نقشه کشی سازه در درست ترین حالت انجام شود . مشاوره ساخت سوله یکی از مهم ترین مراحل برای به اجرا رساندن یک سازه است . برخی افراد متاسفانه در این زمینه به دلایلی همچون خجالتی بودن و یا اعتماد بیش از حد به اولین سوله ساز که با او تماس گرفتند ، پروژه را با همان مجموعه اول به مرحله اجرا می رسانند و ممکن است بعدا دریابند که سازه آنها میتوانست با شرایط بهتر و هزنیه کمتر اجرا شود .

شما جهت ساخت سوله ، مشاوره ساخت سازه های فلزی را حداقل با 5 سوله ساز انجام دهید چون در ابتدای کار نه هزینه پرداخت کردید و نه قراردادی عقد شده است . دقت داشته باشید که همیشه نیز کمترین قیمت ملاکی بر ارائه پروژه خوب نیست .

متاسفانه امروزه سوله ساز هایی در حال فعالیت هستند که با برخی ترفند ها که مهم ترین آنها فریب با قیمت است ، پروژه های کارفرمایان را در دست خود گرفته و به بدترین شکل و تنها به بهای دریافت هزینه اجرا می کنند .

مواردی که در ساخت سوله باید به آنها توجه شود

ارائه دفترچه محاسبات که به درستی تنظیم شده و به تایید نظام مهندسی و نهاد های مربوطه با توجه به نوع فعالیت سوله ( وزارت صنعت ، جهاد کشاورزی ، بهداشت و … ) رسیده باشد

عدم استفاده از سوله های دست دوم ( درصورت استفاده از سوله دست دوم معمولا سوله ساز از ارائه دفترچه محاسبات امتنا می کند )

یکسان بودن تناژ درج شده در دفترچه محاسبات با تناژ حمل شده به محل ساخت

عدم پنهان کاری برخی از مراحل ساخت سوله توسط سوله ساز

پاسخ شفاف به سوالاتی که از سازنده سوله می شود

عدم تاخیر زیاد در طراحی ، ساخت و یا اجرای سوله در محل مورد نظر

عدم تحمیل هزینه های اضافی و شخصی سازی هایی که مورد نیاز شما نیست ( هرگونه شخصی سازی که به دلخواه سوله ساز باشد باعث تحمیل هزینه اضافی می شود )

اجرای سوله خارج از چارچوب هایی که در دفترچه محاسبات درج شده است ( برای مثال سقف سوله با آنچه در دفترچه محاسبات درج شده متفاوت اجرا شود )

زمانی که نسبت به مشاوره اقدام نمودید بین زمان مشاوره و عقد قرارداد و پرداخت هزینه های اولیه تاخیر نباشد ( چراکه ممکن است سوله ساز از افزایش قیمت فولاد و آهن باخبر باشد و با چند رو تاخیر هزینه بیشتری به شما تحمیل نماید )

خاک برداری و اجرای فنداسیون حتما به شکل صحیح انجام شود ، هرگونه کاستی در ارتفاع خاک برداری ( باتوجه به قدرت خاک منطقه و آزمایشات انجام شده ) و یا کاستی در ترکیبات بتن فنداسیون باعث عدم اجرای صحیح سازه و تحمل نکردن وزن کلی سازه خواهد شد

این موراد حداقل گزینه هایی هستند که شما باید برای ساخت یک سوله مناسب در نظر داشته باشید . البته که شما همواره نمیتوانید به عنوان یک بازرس بر روی سر مجری باشید ، اما حق دارید به عنوان کارفرما در جریان تمامی موارد و کارهایی که طی فرآیند ساخت سازه انجام می شود باشید .

مجموعه سبک طرح در تمامی مراحل طراحی ، ساخت و اجرای سوله این حق را برای مشتریان خود قائل است تا اگر علاقمند به مشاهده میزان پیشرفت پروژه های خود هستند ما را مفتخر نموده و در دفتر کارخانه و یا محل ساخت سوله تشریف فرما شوند .

البته که شفاف سازی همواره اصول اصلی کار مجموعه سبک طرح بوده است . از بخش طراحی تا تنظیم دفترچه محاسبات ، اخذ مجوز ، شروع ساخت در کارخانه ، وزن کشی ، حمل و نقل ، ساخت فنداسیون ، نصب ستون ها ، سقف و انجام کارهای پایانی سازه میتوانید در کنار ما باشید .

مجموعه سبک طرح ، سازه های سبک ، فوق سبک ، خرپایی ، تیرورقی و تمامی انواع سازه های مدرن را توسط مهندسین مجرب ، مدیران پروژه و کارخانه های شبانه روزی ساخت سوله ، آماده همکاری با تمامی کارفرمایان عزیز می باشد . شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره ساخت سوله همه روزه در تمامی ساعات با ما تماس گرفته و نسب به مشاوره ساخت سوله در تمامی زمینه ها اقدام کنید .

همچنین میتوانید در زمینه طراحی ، ساخت ، نصب و یا ساخت سوله از پی تا کلید با مجموعه سبک طرح در سراسر کشور بدون محدودیت برای ساخت تمامی سازه ها همکاری کنید . جهت کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره حضوری ، بازدید از کارخانه و سایر موارد مشابه میتوانید ضمن تماس و تعیین وقت قبلی اقدام نمیائید . باتشکر سبک طرح

اشتراک :
در بهبود این مقاله شریک باشید

©1400 - سبک طرح ، حقوق انتشار محفوظ است

طراحی سایت و سئو توسط سئو نود