تبریز، جاده تبریز-آذرشهر، بعد از پل پتروشیمی، کوی صنعتی سهند، دوازده متری دوم، پلاک 8، تلفن تماس: 04134219790
سازنده سوله صنعتی - سبک طرح

سازنده سوله صنعتی

مدیر    30 خرداد 1401    بدون نظر   

شرکت سبک طرح به عنوان یکی از سازندگان و مجریان سوله در کشور ، سازنده سوله صنعتی با نسل جدید سازه های سبک ، آماده همکاری با تمامی کارفرمایان و سازندگان عزیز در سراسر کشور می باشد . سازه های صنعتی در حال حاضر بخش عظیمی از ساخت و ساز های شهرک های صنعتی را تشکیل داده و واحد های صنعتی تولیدی در ابعاد کوچک و بزرگ در حال ساخت هستند .

سوله های سبک یک گزینه مناسب برای ساخت و ساز واحد های صنعتی هستند . نوع بسیار مشهور این نوع از سازه ها سوله های خرپایی هستند . سوله های خرپایی برای هر نوع واحد صنعتی از کوچک تا بزرگ به راحتی قابل استفاده است .

در حل حاضر مجموعه سبک طرح ، نسل جدید این نوع از سوله ها را تحت عنوان سوله صنعتی نسل جدید در حال ساخت و اجرا می باشد . دانش سبک ساختن سوله های صنعتی و در کل این خانواده از سوله ها ، در دست سازندگان انگشت شماری است . قبول داریم که سازندگان سوله همگی در رابطه با سوله های سبک اطلاعات داشته و این نوع از ساره ها را نیز اجرا می کنند اما نکته مهم در وزن این نوع سازه ها می باشد .

در بحث سوله های سبک ، موضوع وزن در متراژ ، یک نکته بسیار مهم است . رقابت سوله سازان نیز دقیقا بر سر همین موضوع است که بتوانند وزن سازه ها را به اندازه کمی در هر متر کاهش دهند . در حال حاضر سوله های سبک در ابعاد مختلف با وزن هایی همچون 22 ، 23 ، 24 کیلوگرم در هر متر مربع ساخته می شوند .

کاهش حتی 1 کیلوگرم در هر متر مربع باعث کاهش 1 تن وزن در یک سازه 1000 متر مربعی خواهد شد . به همین دلیل است که سازندگان سوله همگی در رقابت جهت ساخت سازه های سبک تر ، مستحکم تر و بهتر هستند .

البته باید توجه داشت که کاهش وزن سوله به سادگی صورت نخواهد گرفت و لازمه داشتن دانش تخصصی جهت سبک سازی سازه ها با توجه به طراحی سازه ها می باشد . مجموعه های خوش نام همواره علاقمند هستند تا با ساخت سازه هایی مستحکم ، سبک و اقتصادی ، یک نمونه کار خوب از خود بر جای گذارند تا زمینه رشد و ساخت سازه های بیشتر و بزرگتر برای آنها باشد .

سبک طرح سازنده سوله صنعتی

مجموعه سبک طرح در حال حاضر با تیمی قدرتمند ، متشکل از مدیران پروژه ، مهندسین و محاسبین متخصص ، با کارگاه ها و کارخانه های شبانه روزی ، با دانش ساخت سوله های صنعتی نسل جدید ، در کوتاه ترین زمان ممکن سازه های کارفرمایان محترم را اجرا و آماده تحویل می نماید .

مجموعه سبک طرح از جمله شرکت هایی است که کارگاه های ساخت سوله خود را به صورت شبانه روزی با اکیپ مجرب به کار گرفته است تا از فاکتور زمان که همواره برای کارفرما و مجری ارزشمند است در نهایت بهینگی بهره مند شود .

سبک طرح از ابتدای شروع به کار ، همواره دانش خود را به کار گرفت تا پروژه هایی فوق العاده با طراحی جذاب و هزینه اقتصادی را اجرا کند . البته لازم به ذکر است که تنها سوله هایی که برای یک سازنده سوله صنعتی کاربرد دارد ، سوله های سبک و خرپایی نیستند بلکه میتوان از نوع دیگری از سوله ها نیز استفاده کرد .

سوله های تیرورقی یا همان سوله های سنگین که از قدیمی ترین نسل سازه های سوله هستند که هم اکنون نیز میتوان طبق مهندسی درست از آنها برای ساخت سازه های کوچک تا متوسط استفاده کرد .

سبک طرح نه تنها در زمینه سوله های سبک ، بلکه در زمینه ساخت بهینه تمامی نسل از سوله ها ، از جمله سوله های تیرورقی نیز گام های بزرگ برداشته است . ممکن است شما قصد ساخت و اجرای یک سازه ورزشی و یا یک کارگاه صنعتی را داشته باشید . اگر سوله ساز شما از دانش کافی در زمینه بررسی ، تحلیل ، محاسبات و ساخت برخوردار باشد میتواند به نوعی این سازه را توسط سوله های تیرورقی اجرا نماید که هزینه برابر با سازه های سبک داشته و استحکام سوله نیز بسیار بالا باشد . البته این موضوع برای همه سوله ها صادق نیست اما در شرایط خاص میتوان این کار را با کمی تجدید نظر در هزینه ها انجام داد .

سازنده سوله صنعتی نه تنها در ساخت سوله های سبک بلکه در اجرای سوله های سنگین نیز باید مهارت و دانش لازم را داشته باشد . شرکت سبک طرح به عنوان سازنده سوله صنعتی همواره به سازندگان و کارفرمایان محترم توصیه میکند که قبل از اقدام به ساخت هر نوع سازه صنعتی ، کارگاهی ، تولیدی و … از طریق پل های ارتباطی با کارشناسان تماس گرفته و نسبت به بررسی وضعیت کلی سازه ، محل ساخت ، میزان بودجه ، برآورد قیمت ، مشاهده نمونه کارها و سایر موارد اقدامات لازم را انجام دهند .

شما جهت ساخت سوله می توانید قبل از هر کار با مجموعه تماس بگیرید و پش از مشاوره اولیه نسبت به حضور در دفتر مجموعه سبک طرح اقدام کنید . در این مرحله میتوانید نسب به مشاهده نمونه کارهای مجموعه سبک طرح ، استعلام قیمت ، پیشنهاد نمونه طراحی ها و سایر گزینه های قبل از ساخت اقدام کنید . در مرحله بعدی ضمن عقد قرارداد ساخت بین شما و مجموعه ما ، مراحل طراحی و سپس ساخت در کارخانه و کارگاه اجرا خواهد شد .

اجرای فنداسیون در صورت وجود شرایط ، جهت همزمانی با ساخت در کارخانه برای افزایش سرعت ساخت سازه ، از جمله روش های ساده است که سبک طرح جهت تحویل سازه حتی زودتر از موعد نیز در برنامه خود قرار میدهد .

نهایتا با اتمام ساخت قطعات سازه ، و انتقال به محل ، نصب سوله بر روی فنداسیون ، دیوارپوشی ، پوشش سقف ، تقسیمات سوله و انجام شخصی سازی های کارفرما ، نهایتا سازه سر موعد تحویل کارفرمای محترم می شود . سبک طرح به عنوان سازنده سوله صنعتی ، سوله های تولیدی ، سازه های کارخانه ، واحد های دامداری ، مرغداری و سازه های صنعتی مشابه ، آماده همکاری و عقد قرارداد با تمامی هم میهنان عزیز در سراسر کشور می باشد .

اشتراک :
در بهبود این مقاله شریک باشید

©1400 - سبک طرح ، حقوق انتشار محفوظ است

طراحی سایت و سئو توسط سئو نود