تبریز، جاده تبریز-آذرشهر، بعد از پل پتروشیمی، کوی صنعتی سهند، دوازده متری دوم، پلاک 8، تلفن تماس: 04134219790
سازنده سوله تیرورقی در تبریز - سبک طرح

سازنده سوله تیرورقی در تبریز

مدیر    1 خرداد 1402    1 نظر   

شرکت سبک طرح ازجمله شرکت های سازنده سوله در تبریز و سراسر کشور ، با تیم متخصص در بخش طراحی سوله با تجربه چندین ساله ، بزرگترین و مجهز ترین کارگاه ها و کارحخانه های ساخت سوله ، انواع سوله های سبک و سنگین را بدون محدودیت در سراسر کشور طراحی و اجرا می نماید .

سازه های تیرورقی از سازه های اولیه در صنعت ساخت و ساز سوله هستند که از همان ابتدا برای ساخت سوله های وزرشی ، استخر ، سالن های تولیدی و همچنین واحد های صنعتی کارخانه به کار رفته و اکنون نیز از همین سازه های برای ساخت سوله استفاده می شود .

مشاوره و همچنین صحبت با کارشناسان همه روزه از ساعت ۸ تا ۲۰ از طریق پل های ارتباطی زیر :
۰۹۱۴۰۸۵۶۰۰۱ ( مهندس فتح پور ) –  ۰۹۱۴۴۱۷۲۳۶۸ ( مهندس باهر )

سوله های سنگین به نسب سازه های سبک و خرپایی ، مصرف فولاد بیشتری دارند و تمامی سقف و ستون در این نوع از سازه ها به روش تیرورقی و با ورق های سنگین اجرا می شود . سوله های تیرورقی درحقیقت مستحکم ترین نوع سوله ها هستند که البته هزینه ساخت انها نیز کمی بیشتر است اما باید این نکته را مدنظر داشت که ساخت این نوع از سوله ها نیاز به تخصص بالایی دارد به این دلیل که برای سازه های بزرگ نمیتوان از سوله های تیروقی استفاده کرد چون این نوع از سوله ها به دلیل ساختار مهندسی خودشان ، امکان ساخت دهانه های بزرگ و همچنین ارتفاع های بلند را ندارند و تنها تا اعاد مشخصی میتوان از این نوع سوله ها برای ساخت سازه استفاده کرد . البته این حرف به این معنی نیست که سوله های تیرویقی فقط برای سازه های کوچک مورد استفاده هستند .

این نوع از سوله ها تا ابعاد قابل قبولی امکان ساخت دارند به نوعی که میتوان سازه های بزرگ ورزشی و استخر و کارخانه را توسط این نوع از سوله ها اجرا کرد . اگر قصد داشته باشید تا سوله هایی بسیار بزرگ تر بسازید باید از سوله های خرپایی استفاده کنید . سوله های خرپایی را میتوان بدون محدودیت و با حداقل وزن برای انواع سازه ها اجرا کرد .

سولهه ای تیرورقی باتوجه به اینکه وزن بالایی دارند لذا نیاز به فنداسیون مستحکم تری نیز دارند و از این جهت باید زیرسازی مستحکمی نیز اجرا شود . هزینه ساخت سوله های تیروقی را میتوان در سوله های کوچک تا متوسط بخوبی مدیریت کرد البته اگر سوله ساز تخصص کافی در زمینه ساخت سوله داشته باشد و مهم تر از همه سازه های تیرورقی را بخوبی اجرا کرده باشد ، مطمئنا انواع روش ای مدریت وزن و ابعد سوله را بخوبی دانسته و میتواند هزینه های شما را مدیریت کند .

اگر سوله تیرورقی به شکل اصولی اجرا شود ، هزینه ان به نسبت سازه های سبک تنها با اخلافی کم ، بیشتر خواهد شد اما این نکته را باید به یا داشته باشیم که استحکام سازه شما چندین برابر افزایش خواهد یافت لذا میتوان اینگونه گفت که برای سازه های کوچک تا متوسط ، بهترین روش استفاد از سوله های تیرورقی است .

سازنده سوله تیرورقی در تبریز

شرکت سبک طرح یکی از شرکت های معتبر و باتجربه در زمینه ساخت انواع سازه های سبک و سنگین با توجه به استقرار دفتر و کارخانه مرکزی در شهر تبریز ، آماده همکاری با تمامی نهادها ، شرکت ها و اشخاص ثالث برای اجرای سازه های سبک و سنگین با بهترین کیفیت و تضمین استاندارد های کاری است .

تمامی مراحل ساخت و راه اندازی سازه ازجمله طراحی ، تهیه دفترچه محاسبات ، اخذ مجوز های لازم ، اجرای اسکلت ، دیوارپوشی ، اجرای سقف سوله ، عایق کاری ، تاسیسات و … همگی توسط مجموعه سبک طرح از صفر تا صد اجرا خواهد شد . البته بسته به نوع پروزه و قرارداد کارفرمای محترم با شرکت سبک طرح ، ممکن است مراحل ساخت و اجرای پروژه ممکن است متفاوت باشد .

شهر تبریز باتوجه به اینکه سکی از قطب های صنعتی کشور است ، و شرهک های صنعتی در اطراف شهر تبریز ب سرعت در حال رشد هستند ، و بهترین نوع سازه برای ساخت در شهرک های صنعتی ، سوله است ، لذا میتوانیم سازه های کوچک تا بزرگ شما عزیزان را در اسرع وقت با بهترین کیفیت و استانداردهای لازم از مرحله پی به کلید برسانیم .

کیفت کار شرکت سبک طرح را میتوانید در نمونه کارهای ارائه شده داخل سایت مشاهده کنید که البته تنها بخش کوچکی از اخرین نمونه کارهای شرکت در داخل سایت قرار گرفته است . برای مشاوره و همچنین اخذ راهنمایی های لارم میتوانید از طریق پل های ارتباطی با شرکت تماس گرفته و با کارشناسان و مهندسین ما صحبت کنید .

سبک طرح همواره مفتخر است با مشاوره های درست و همچنین کیفیت کاری تصمینی ، خیال کرفمایان و مشتریان عزیز را یکبار برای هیمشه از داشتن یک سازه باکیفیت راحت کند . شما کارفرمایان کحترم در شهر تبریز میتوانید یک جلسه مشاوره مهمان ما باشید تا هرآنچه که در مورد ساخت سوله خودتان باید بدانید را در اختیار شما قرار دهیم . بهترین سازه های تیرورقی را برای سازه های شکا یکبار برای همیشه اجرا خواهیم رد تا با خیالی راحت و برای یک عمر از ان استفاده کنید .

اشتراک :
نظرات ارزشمند شما

محمدرضایی :سلام قیمت سوله تیرورقی را میفرمایید لطفا؟

در بهبود این مقاله شریک باشید

©1400 - سبک طرح ، حقوق انتشار محفوظ است

طراحی سایت و سئو توسط سئو نود